ΑΘΛΗΤΙΚΑΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΝΟΜΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας των αγωνων που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 17 και 18 Δεκεμβρίου 2022.

Α1 Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο17/12/2215:00Μανούχος Ε., Δαγρέ Μ., Ραφαηλίδη Σ.2-5
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Μακρής Ν.1-3
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουριδής Παύλος )
1-0
4.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή18/12/2214:15Μαυροκορδόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε., Ραφαηλίδη Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)
0-2
5.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή18/12/2214:15Μανούχος Ε., Βεργέτης Δ., Γκουριώτης Κ.1-2
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή18/12/2214:15Τριανταφύλλου Ρ., Κάτσουδας Π., Βλαντούσης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)
5-1
7.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/12/2214:15Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Θεοδώρου Α.0-0
8.ΜΕΘΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή18/12/2215:000-3 α.α.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.Ν.ΚΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Αργυρόπουλος Α.1-1
10.Α.Γ.Ο.Ν. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/12/2218:00Δρούζας Α., Λυκομήτρος Ε., Κορολής Β.1-4
11.ΑΡΙΣΤΕΑΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή18/12/2210:30Μανούχος Ε., Βεργέτης Δ., Γκουριώτης Κ.3-0
12.ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/12/2214:15Κόλλιας Δ., Βλάχος Α., Κορολής Β.Αναβλήθηκε
13.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή18/12/2214:15Μπέγκος Α., Γεώργας Κ., Αργύρης Ι.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00Κουτσούκος Γ., Κόλλιας Δ., Μπούκουρα Μ.3-0
15.ΠΡΩΤΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή18/12/2210:30Μαρινόπουλος Π., Μακρής Ν., Τσατσούλη Β.1-5
16.ΥΔΡΑ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή18/12/2212:00Ρούσσης Σ., Καραχάλιος Ι., Δανοπούλου Α.1-1
17.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ – ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή18/12/2214:15Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Αργυρόπουλος Α.1-0
1ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο17/12/2215:00Τσατσούλη Β., Βλάχος Α., Φιλιππόπουλος Κ.5-3
19.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή18/12/2210:30Τριανταφύλλου Ρ., Βλαντούσης Ν., Κάτσουδας Π.2-4
20.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/12/2210:30Καπετάνιος Εμ. Π., Θεοδώρου Α., Κοτσοβός Κ.1-4
2ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/12/2210:30Κόλλιας Δ., Βλάχος Α., Φιλιππόπουλος Κ.2-2
22.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΕΡΑΣΙΝΟΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή18/12/2214:15Μπατάκος Κ., Ορφανός Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-5
Γ Εθνική Ανδρών
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΣάββατο17/12/2212:001-1
30.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Σάββατο17/12/2215:000-1
31.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Σάββατο17/12/2215:003-1
32.ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ – ΡΟΔΟΣ ΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΣάββατο17/12/2215:001-1
33.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε – ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Σάββατο17/12/2215:001-0
34.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο17/12/2215:001-1
35.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣάββατο17/12/2215:000-0
Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button