ΑΘΛΗΤΙΚΑΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΝΟΜΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Το πρόγραμμα των ομάδων της Αργολίδας στον 4ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής

Το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής αρχίζει το Σαββατοκύριακο (12-13/11) και σήμερα διενεργήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση των πέντε ομίλων.

Την κλήρωση έκανε η Ζέτα Θεοδωρακοπούλου, παρουσία του προέδρου της Εκτελεστικής Επιτροπής Άγγελος Δανιήλ.

Μετά την κανονική διάρκεια θα διεξαχθεί ειδικό πρωτάθλημα των 5 πρωταθλητών ομίλων, 10 αγωνιστικών και οι 4 πρώτες θα πάρουν το εισιτήριο για τη Super League 2.

Συνολικά θα υποβιβαστούν 27 ομάδες. Από πρώτο όμιλο θα υποβιβαστούν οι 6 τελευταίες ομάδες, από τους υπόλοιπους ομίλους οι 5 τελευταίες ομάδες και η χειρότερη 9η από τους ομίλους 2-5.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στους 5 ομίλους της Γ’ Εθνικής:

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

1η αγωνιστική

Καμπανιακός-Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα-Άρης Αβάτου
Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας-Δόξα Δράμας
Πανθρακικός-Αλεξανδρούπολη FC
Mέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Βύρων Καβάλας
Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου
Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός
Δόξα Δράμας-Καβάλα
Αλεξανδρούπολη FC-Θερμαϊκός Θέρμης
Βύρων Καβάλας-Πανθρακικός
Νέστος Χρυσούπολης-Πανδραμαϊκός
Ορφέας Ξάνθης-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

3η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας-Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου-Δόξα Δράμας
Καμπανιακός-Αλεξανδρούπολη FC
Θερμαϊκός Θέρμης-Βύρων Καβάλας
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Νέστος Χρυσούπολης
Πανθρακικός-Ορφέας Ξάνθης
Πανδραμαϊκός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Ρεπό: Καβάλα

4η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Δράμας
Αλεξανδρούπολη FC-Αγροτικός Αστέρας
Βύρων Καβάλας-Καμπανιακός
Νέστος Χρυσούπολης-Καβάλα
Ορφέας Ξάνθης-Θερμαϊκός Θέρμης
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Πανδραμαϊκός-Πανθρακικός
Ρεπό: Άρης Αβάτου

5η αγωνιστική

Αλεξανδρούπολη FC-Απόλλων Παραλιμνίου
Αγροτικός Αστέρας-Βύρων Καβάλας
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός-Ορφέας Ξάνθης
Καβάλα-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Θερμαϊκός Θέρμης-Πανδραμαϊκός
Ποσειδών Μηχανιώνας-Πανθρακικός
Ρεπό: Δόξα Δράμας

6η αγωνιστική

Βύρων Καβάλας-Αλεξανδρούπολη FC
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Δράμας
Ορφέας Ξάνθης-Αγροτικός Αστέρας
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός-Καμπανιακός
Πανθρακικός-Καβάλα
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

7η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Βύρων Καβάλας
Ορφέας Ξάνθης-Αλεξανδρούπολη FC
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Δόξα Δράμας
Πανδραμαϊκός-Αγροτικός Αστέρας
Πανθρακικός-Άρης Αβάτου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καμπανιακός
Καβάλα-Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

8η αγωνιστική

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου
Βύρων Καβάλας-Ορφέας Ξάνθης
Αλεξανδρούπολη FC-Πανδραμαϊκός
Δόξα Δράμας-Πανθρακικός
Αγροτικός Αστέρας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Άρης Αβάτου-Θερμαϊκός Θέρμης
Καμπανιακός-Καβάλα
Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

9η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός-Βύρων Καβάλας
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αλεξανδρούπολη FC
Θερμαϊκός Θέρμης-Δόξα Δράμας
Καβάλα-Αγροτικός Αστέρας
Άρης Αβάτου-Καμπανιακός
Ρεπό: Πανθρακικός

10η αγωνιστική

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Πανθρακικός
Βύρων Καβάλας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Αλεξανδρούπολη FC-Καβάλα
Δόξα Δράμας-Καμπανιακός
Αγροτικός Αστέρας-Άρης Αβάτου
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

11η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός
Πανθρακικός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Ορφέας Ξάνθης
Θερμαϊκός Θέρμης-Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα-Βύρων Καβάλας
Άρης Αβάτου-Αλεξανδρούπολη FC
Δόξα Δράμας-Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Καμπανιακός

12η αγωνιστική

Πανθρακικός-Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Θερμαϊκός Θέρμης
Ορφέας Ξάνθης-Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης-Καμπανιακός
Βύρων Καβάλας-Άρης Αβάτου
Αλεξανδρούπολη FC-Δόξα Δράμας
Ρεπό:Αγροτικός Αστέρας

13η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης-Πανθρακικός
Καβάλα-Πανδραμαϊκός
Καμπανιακός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης
Αγροτικός Αστέρας-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Δράμας-Βύρων Καβάλας
Ρεπό: Αλεξανδρούπολη FC

14η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης-Απόλλων Παραλιμνίου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καβάλα
Πανθρακικός-Καμπανιακός
Πανδραμαϊκός-Άρης Αβάτου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Αγροτικός Αστέρας
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας
Νέστος Χρυσούπολης-Αλεξανδρούπολη FC
Ρεπό: Βύρων Καβάλας

15η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα
Καμπανιακός-Θερμαϊκός Θέρμης
Άρης Αβάτου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας-Πανθρακικός
Δόξα Δράμας-Πανδραμαϊκός
Αλεξανδρούπολη FC-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Βύρων Καβάλας-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

1η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Ελασσόνα – Θύελλα Σαρακηνών
ΑΕΠ Κοζάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Εδεσσαϊκός – Πιερικός
Σβορώνος – ΑΟ Χανιώτης
Δωτιέας Αγιάς – Κοζάνη
Εθνικός Κεραμιδίου – Καστοριά

2η αγωνιστική

Ελασσόνα – Μακεδονικός Φούφα
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – ΑΕΠ Κοζάνης
Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Σβορώνος
Πιερικός – Δωτιέας Αγιάς
ΑΟ Χανιώτης – Εθνικός Κεραμιδίου
Κοζάνη – Καστοριά

3η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Κοζάνης
Εδεσσαϊκός – Ελασσόνα
Σβορώνος – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Δωτιέας Αγιάς – Θύελλα Σαρακηνών
Εθνικός Κεραμιδίου – Ολυμπιακός Βόλου
Καστοριά – Πιερικός
Κοζάνη – ΑΟ Χανιώτης

4η αγωνιστική

Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός Φούφα
ΑΕΠ Κοζάνης – Σβορώνος
Ελασσόνα – Δωτιέας Αγιάς
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Εθνικός Κεραμιδίου
Θύελλα Σαρακηνών – Καστοριά
Ολυμπιακός Βόλου – Κοζάνη
Πιερικός – ΑΟ Χανιώτης

5η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Σβορώνος
Δωτιέας Αγιάς – Εδεσσαϊκός
Εθνικός Κεραμιδίου – ΑΕΠ Κοζάνης
Καστοριά – Ελασσόνα
Κοζάνη – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΑΟ Χανιώτης – Θύελλα Σαρακηνών
Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου

6η αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς – Μακεδονικός Φούφα
Σβορώνος – Εθνικός Κεραμιδίου
Εδεσσαϊκός – Καστοριά
ΑΕΠ Κοζάνης – Κοζάνη
Ελασσόνα – ΑΟ Χανιώτης
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Πιερικός
Θύελλα Σαρακηνών – Ολυμπιακός Βόλου

7η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Κεραμιδίου
Καστοριά – Δωτιέας Αγιάς
Κοζάνη – Σβορώνος
ΑΟ Χανιώτης – Εδεσσαϊκός
Πιερικός – ΑΕΠ Κοζάνης
Ολυμπιακός Βόλου – Ελασσόνα
Θύελλα Σαρακηνών – ΠΑΟΚ Κρηστώνης

8η αγωνιστική

Καστοριά – Μακεδονικός Φούφα
Εθνικός Κεραμιδίου – Κοζάνη
Δωτιέας Αγιάς – ΑΟ Χανιώτης
Σβορώνος – Πιερικός
Εδεσσαϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΠ Κοζάνης – Θύελλα Σαρακηνών
Ελασσόνα – ΠΑΟΚ Κρηστώνης

9η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Κοζάνη
ΑΟ Χανιώτης – Καστοριά
Πιερικός – Εθνικός Κεραμιδίου
Ολυμπιακός Βόλου – Δωτιέας Αγιάς
Θύελλα Σαρακηνών – Σβορώνος
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Εδεσσαϊκός
ΑΕΠ Κοζάνης – Ελασσόνα

10η αγωνιστική

ΑΟ Χανιώτης – Μακεδονικός Φούφα
Κοζάνη – Πιερικός
Καστοριά – Ολυμπιακός Βόλου
Εθνικός Κεραμιδίου – Θύελλα Σαρακηνών
Δωτιέας Αγιάς – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Σβορώνος – Ελασσόνα
Εδεσσαϊκός – ΑΕΠ Κοζάνης

11η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Χανιώτης
Θύελλα Σαρακηνών – Κοζάνη
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Καστοριά
Ελασσόνα – Εθνικός Κεραμιδίου
ΑΕΠ Κοζάνης – Δωτιέας Αγιάς
Σβορώνος – Εδεσσαϊκός

12η αγωνιστική

Ολυμπιακός Βόλου – Μακεδονικός Φούφα
Πιερικός – Θύελλα Σαρακηνών
ΑΟ Χανιώτης – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Κοζάνη – Ελασσόνα
Καστοριά – ΑΕΠ Κοζάνης
Εθνικός Κεραμιδίου – Εδεσσαϊκός
Δωτιέας Αγιάς – Σβορώνος

13η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Θύελλα Σαρακηνών
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Ολυμπιακός Βόλου
Ελασσόνα – Πιερικός
ΑΕΠ Κοζάνης – ΑΟ Χανιώτης
Εδεσσαϊκός – Κοζάνη
Σβορώνος – Καστοριά
Εθνικός Κεραμιδίου – Δωτιέας Αγιάς


Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

1η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Χαλκίδα
Τηλυκράτης – Απόλλων Πάργας
Αστέρας Πετριτή – Ζάκυνθος
Βύζας Μεγάρων – Φήκη
Τρίκαλα – Πανελευσινιακός
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναγρινιακός

2η αγωνιστική

Τηλυκράτης – ΑΟ Υπάτου
Χαλκίδα – Αστέρας Πετριτή
Απόλλων Πάργας – Βύζας Μεγάρων
Ζάκυνθος – Τρίκαλα
Φήκη – Διγενής Νεοχωρίου
Πανελευσινιακός – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης – Παναγρινιακός

3η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Αστέρας Πετριτή
Βύζας Μεγάρων – Τηλυκράτης
Τρίκαλα – Χαλκίδα
Διγενής Νεοχωρίου – Απόλλων Πάργας
Ναυπακτιακός Αστέρας – Ζάκυνθος
Παναγρινιακός – Φήκη
ΑΕ Λευκίμμης – Πανελευσινιακός

4η αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων – ΑΟ Υπάτου
Αστέρας Πετριτή – Τρίκαλα
Τηλυκράτης – Διγενής Νεοχωρίου
Χαλκίδα – Ναυπακτιακός Αστέρας
Απόλλων Πάργας – Παναγρινιακός
Ζάκυνθος – ΑΕ Λευκίμμης
Φήκη – Πανελευσινιακός

5η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Τρίκαλα
Διγενής Νεοχωρίου – Βύζας Μεγάρων
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Πετριτή
Παναγρινιακός – Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης – Χαλκίδα
Πανελευσινιακός – Απόλλων Πάργας
Φήκη – Ζάκυνθος

6η αγωνιστική

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Υπάτου
Τρίκαλα – Ναυπακτιακός Αστέρας
Βύζας Μεγάρων – Παναγρινιακός
Αστέρας Πετριτή – ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης – Πανελευσινιακός
Χαλκίδα – Φήκη
Απόλλων Πάργας – Ζάκυνθος

7η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Λευκίμμης – Τρίκαλα
Πανελευσινιακός – Βύζας Μεγάρων
Φήκη – Αστέρας Πετριτή
Ζάκυνθος – Τηλυκράτης
Απόλλων Πάργας – Χαλκίδα

8η αγωνιστική

Παναγρινιακός – ΑΟ Υπάτου
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Λευκίμμης
Διγενής Νεοχωρίου – Πανελευσινιακός
Τρίκαλα – Φήκη
Βύζας Μεγάρων – Ζάκυνθος
Αστέρας Πετριτή – Απόλλων Πάργας
Τηλυκράτης – Χαλκίδα

9η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – ΑΕ Λευκίμμης
Πανελευσινιακός – Παναγρινιακός
Φήκη – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ζάκυνθος – Διγενής Νεοχωρίου
Απόλλων Πάργας – Τρίκαλα
Χαλκίδα – Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Πετριτή – Τηλυκράτης

10η αγωνιστική

Πανελευσινιακός – ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λευκίμμης – Φήκη
Παναγρινιακός – Ζάκυνθος
Ναυπακτιακός Αστέρας – Απόλλων Πάργας
Διγενής Νεοχωρίου – Χαλκίδα
Τρίκαλα – Τηλυκράτης
Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Πετριτή

11η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Φήκη
Ζάκυνθος – Πανελευσινιακός
Απόλλων Πάργας – ΑΕ Λευκίμμης
Χαλκίδα – Παναγρινιακός
Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αστέρας Πετριτή – Διγενής Νεοχωρίου
Τρίκαλα – Βύζας Μεγάρων

12η αγωνιστική

Ζάκυνθος – ΑΟ Υπάτου
Φήκη – Απόλλων Πάργας
Πανελευσινιακός – Χαλκίδα
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Παναγρινιακός – Αστέρας Πετριτή
Ναυπακτιακός Αστέρας – Βύζας Μεγάρων
Διγενής Νεοχωρίου – Τρίκαλα

13η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Απόλλων Πάργας
Χαλκίδα – Ζάκυνθος
Τηλυκράτης – Φήκη
Αστέρας Πετριτή – Πανελευσινιακός
Βύζας Μεγάρων – ΑΕ Λευκίμμης
Τρίκαλα – Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας – Διγενής Νεοχωρίου

Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

1η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Πανιώνιος
Πανγυθεατικός – Πανηλειακός
Ιάλυσος – Αιολικός
ΑΕ Μυκόνου – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Παναργειακός – ΑΟ Πυλίου Κω
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ρόδος
Αίας Γαστούνης – Πάτραι

2η αγωνιστική

Πανγυθεατικός – Ερμιονίδα
Πανιώνιος – Ιάλυσος
Πανηλειακός – ΑΕ Μυκόνου
Αιολικός – Παναργειακός
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΟ Πυλίου Κω – Αίας Γαστούνης
Ρόδος – Πάτραι

3η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Ιάλυσος
ΑΕ Μυκόνου – Πανγυθεατικός
Παναργειακός – Πανιώνιος
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανηλειακός
Αίας Γαστούνης – Αιολικός
Πάτραι – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ρόδος – ΑΟ Πυλίου Κω

4η αγωνιστική

ΑΕ Μυκόνου – Ερμιονίδα
Ιάλυσος – Παναργειακός
Πανγυθεατικός – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανιώνιος – Αίας Γαστούνης
Πανηλειακός – Πάτραι
Αιολικός – Ρόδος
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΑΟ Πυλίου Κω

5η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Παναργειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΕ Μυκόνου
Αίας Γαστούνης – Ιάλυσος
Πάτραι – Πανγυθεατικός
Ρόδος – Πανιώνιος
ΑΟ Πυλίου Κω – Πανηλειακός
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Αιολικός

6η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ερμιονίδα
Παναργειακός – Αίας Γαστούνης
ΑΕ Μυκόνου – Πάτραι
Ιάλυσος – Ρόδος
Πανγυθεατικός – ΑΟ Πυλίου Κω
Πανιώνιος – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Πανηλειακός – Αιολικός

7η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Αίας Γαστούνης
Πάτραι – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρόδος – Παναργειακός
ΑΟ Πυλίου Κω – ΑΕ Μυκόνου
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Ιάλυσος
Αιολικός – Πανγυθεατικός
Πανηλειακός – Πανιώνιος

8η αγωνιστική

Πάτραι – Ερμιονίδα
Αίας Γαστούνης – Ρόδος
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΟ Πυλίου Κω
Παναργειακός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΑΕ Μυκόνου – Αιολικός
Ιάλυσος – Πανηλειακός
Πανγυθεατικός – Πανιώνιος

9η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Ρόδος
ΑΟ Πυλίου Κω – Πάτραι
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Αίας Γαστούνης
Αιολικός – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός – Παναργειακός
Πανιώνιος – ΑΕ Μυκόνου
Ιάλυσος – Πανγυθεατικός

10η αγωνιστική

ΑΟ Πυλίου Κω – Ερμιονίδα
Ρόδος – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Πάτραι – Αιολικός
Αίας Γαστούνης – Πανηλειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανιώνιος
Παναργειακός – Πανγυθεατικός
ΑΕ Μυκόνου – Ιάλυσος

11η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Αιολικός – ΑΟ Πυλίου Κω
Πανηλειακός – Ρόδος
Πανιώνιος – Πάτραι
Πανγυθεατικός – Αίας Γαστούνης
Ιάλυσος – ΑΟ Διαβολιτσίου
Παναργειακός – ΑΕ Μυκόνου

12η αγωνιστική

Αιολικός – Ερμιονίδα
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Πανηλειακός
ΑΟ Πυλίου Κω – Πανιώνιος
Ρόδος – Πανγυθεατικός
Πάτραι – Ιάλυσος
Αίας Γαστούνης – ΑΕ Μυκόνου
ΑΟ Διαβολιτσίου – Παναργειακός

13η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Πανηλειακός
Πανιώνιος – Αιολικός
Πανγυθεατικός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ιάλυσος – ΑΟ Πυλίου Κω
ΑΕ Μυκόνου – Ρόδος
Παναργειακός – Πάτραι
Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου1η αγωνιστική

Μοσχάτο – Άγιος Ιερόθεος
Φωστήρας – ΑΟ Τυμπακίου
Άγιος Νικόλαος – Θύελλα Ραφήνας
Αλμυρός – Άρης Πετρούπολης
Εθνικός – Κερατσίνι
Πόρος – Αγία Παρασκευή
Μαρκό – Γιούχτας

2η αγωνιστική

Φωστήρας – Μοσχάτο
Άγιος Ιερόθεος – Άγιος Νικόλαος
ΑΟ Τυμπακίου – Αλμυρός
Θύελλα Ραφήνας – Εθνικός
Άρης Πετρούπολης – Πόρος
Κερατσίνι – Μαρκό
Αγία Παρασκευή – Γιούχτας

3η αγωνιστική

Μοσχάτο – Άγιος Νικόλαος
Αλμυρός – Φωστήρας
Εθνικός – Άγιος Ιερόθεος
Πόρος – ΑΟ Τυμπακίου
Μαρκό – Θύελλα Ραφήνας
Γιούχτας – Άρης Πετρούπολης
Αγία Παρασκευή – Κερατσίνι

4η αγωνιστική

Αλμυρός – Μοσχάτο
Άγιος Νικόλαος – Εθνικός
Φωστήρας – Πόρος
Άγιος Ιερόθεος – Μαρκό
ΑΟ Τυμπακίου – Γιούχτας
Θύελλα Ραφήνας – Αγία Παρασκευή
Άρης Πετρούπολης – Κερατσίνι

5η αγωνιστική

Μοσχάτο – Εθνικός
Πόρος – Αλμυρός
Μαρκό – Άγιος Νικόλαος
Γιούχτας – Φωστήρας
Αγία Παρασκευή – Άγιος Ιερόθεος
Κερατσίνι – ΑΟ Τυμπακίου
Άρης Πετρούπολης – Θύελλα Ραφήνας

6η αγωνιστική

Πόρος – Μοσχάτο
Εθνικός – Μαρκό
Αλμυρός – Γιούχτας
Άγιος Νικόλαος – Αγία Παρασκευή
Φωστήρας – Κερατσίνι
Άγιος Ιερόθεος – Άρης Πετρούπολης
ΑΟ Τυμπακίου – Θύελλα Ραφήνας

7η αγωνιστική

Μοσχάτο – Μαρκό
Γιούχτας – Πόρος
Αγία Παρασκευή – Εθνικός
Κερατσίνι – Αλμυρός
Άρης Πετρούπολης – Άγιος Νικόλαος
Θύελλα Ραφήνας – Φωστήρας
ΑΟ Τυμπακίου – Άγιος Ιερόθεος

8η αγωνιστική

Γιούχτας – Μοσχάτο
Μαρκό – Αγία Παρασκευή
Πόρος – Κερατσίνι
Εθνικός – Άρης Πετρούπολης
Αλμυρός – Θύελλα Ραφήνας
Άγιος Νικόλαος – ΑΟ Τυμπακίου
Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος

9η αγωνιστική

Μοσχάτο – Αγία Παρασκευή
Κερατσίνι – Γιούχτας
Άρης Πετρούπολης – Μαρκό
Θύελλα Ραφήνας – Πόρος
ΑΟ Τυμπακίου – Εθνικός
Άγιος Ιερόθεος – Αλμυρός
Άγιος Νικόλαος – Φωστήρας

10η αγωνιστική

Κερατσίνι – Μοσχάτο
Αγία Παρασκευή – Άρης Πετρούπολης
Γιούχτας – Θύελλα Ραφήνας
Μαρκό – ΑΟ Τυμπακίου
Πόρος – Άγιος Ιερόθεος
Εθνικός – Φωστήρας
Αλμυρός – Άγιος Νικόλαος

11η αγωνιστική

Μοσχάτο – Άρης Πετρούπολης
Θύελλα Ραφήνας – Κερατσίνι
ΑΟ Τυμπακίου – Αγία Παρασκευή
Άγιος Ιερόθεος – Γιούχτας
Φωστήρας – Μαρκό
Άγιος Νικόλαος – Πόρος
Εθνικός – Αλμυρός

12η αγωνιστική

Θύελλα Ραφήνας – Μοσχάτο
Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Τυμπακίου
Κερατσίνι – Άγιος Ιερόθεος
Αγία Παρασκευή – Φωστήρας
Γιούχτας – Άγιος Νικόλαος
Μαρκό – Αλμυρός
Πόρος – Εθνικός

13η αγωνιστική

Μοσχάτο – ΑΟ Τυμπακίου
Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Ραφήνας
Φωστήρας – Άρης Πετρούπολης
Άγιος Νικόλαος – Κερατσίνι
Αλμυρός – Αγία Παρασκευή
Εθνικός – Γιούχτας
Μαρκό – Πόρος

Show More

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Check Also
Close
Back to top button